Snahou CotonLandu je přátelská atmosféra mezi majiteli a přáteli plemene Coton de Tuléar. Stačí k tomu jen velmi málo - chovat se slušně a ohleduplně vůči ostatním.Pravidla přispívání do diskusí fóra CotonLandu

Tato pravidla přispívání do diskuse stanovuje provozovatel internetového diskusního fóra CotonLandu a jsou závazná pro všechny diskutující:

1. Pouze slušné a konstruktivní příspěvky
Ve fórech prosím nenapadejte ostatní diskutující. Na tomto foru je cílem přátelská atmosféra, ostatní přispěvatelé nejsou na jakékoli osobní útoky zvědaví. Veškeré osobní spory, prosím, řešte mimo tuto diskuzi (icq, email, na vašich www, případně osobně).

2. Držte se tématu
Je ve vašem zájmu vybrat správnou diskusi pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty tam, kam patří.

3. Držte se filozofie CotonLandu
Forum slouží POUZE k propagaci plemene, domlouvání páníčků na společných akcích, k vzájemnému sdílení nejlepších praxí (krmení, úprava, výchova ...), doporučení, rad, nabídky štěňátek, apod. ... Není určeno k řešení vzájemných antipatií a napadání se.

4. Forum je diskuzní, tedy diskutujte
Uživatelé, kteří po dobu jednoho roku nezašlou žádný příspěvek, budou z bezpečnostních důvodů smazáni.

Administrátor a vlastník fora upozorňuje, že příspěvky, které poruší výše uvedená pravidla, budou smazány. Zároveň si vyhrazuje právo v budoucnu upravit tyto pravidla - v takovém případě budou uživatelé včas upozorněni. Pokud s výše uvedenými pravidly nesouhlasíte, doporučujeme forum nevyužívat.